FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Więcej usługPranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki Samochód to rzecz użytkowa. Jeśli jest to Twoje narzędzie pracy, to prawdopodobnie spędzasz w nim więcej czasu niż w domu ( poza snem: ). Warto zadbać o to, żebyś czuł się w nim dobrze. Dlatego należy przynajmniej raz do roku odświerzyć wnętrze pojazdu nie tylko poprzez sprzątanie, ale także poprzez wypranie tapicerki. Jeśli palisz w samochodzie, chcesz go sprzedać lub rozleje Ci się mleko - nie zwlekaj - natychmiast odwiedź naszą auto myjnie. Usuwamy zabrudzenia z plam spożywczych, dymu tytoniowego, zabrudzeń serwisowych.Wypierzemy tapicerkę szybko i dokładnie.

Jeśłi mylisz, że Twój samochód tego nie potrzebuje - mylisz się . Najlepszym testem będzie dokładne przyjrzenie się fotelom samochodowym lub podsufitce. Co powinieneś wiedzieć więcej ? Jako profesjonaliści musimy Cię ostrzec - nie przyjeżdzaj do nas po usługę pełnego prania zimą. ( wykonujemy tylko usuwanie plam). Pranie całej tapicerki zimą nie jest wskazane przede wszystkim z braku możliwości prawidłowego dosuszenia wnętrza pojazdu. Pamiętaj o tym!


ZAPRASZAMY


strona główna

"To wszystko, aby udostępnić najlepszą informację, jak największej ilości zainteresowanych, najszybszy serwis dla maksymalnej oszczędności czasu i pieniędzy."


Copyright 2004-2009 ©TT Auto Myjnia.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Współpraca i reklama  |  Polityka prywatności